חבילות נופש לקפריסין
מידע על קפריסין
מידע על קפריסין

קפריסין היא מדינת אי בים התיכון, שמיקומה הגאוגרפי אסטרטגי הוביל לכך שעמים שונים כבשו אותה לאורך ההיסטוריה. הכובשים השאירו את חותמם בנוף המקומי, שהיום מתבטא בעושר הארכיאולוגי העשיר ויוצא הדופן שהיא מציעה. תיירים רבים נוהים לקפריסין בשל השילוב הייחודי בין אווירה אירופאית מסודרת ליווניות תוססת, ממצאים ארכיאולוגים מדהימים וחופי זהב, מסיבות, טברנות, מלונות הכל-כלול ברמה גבוהה ועוד שלל אוצרות תרבות וטבע.

מידע על איה נאפה

איה נאפה ממוקמת בדרום-מזרח קפריסין, ואף על פי שהיא ידועה בתור "עיר המסיבות" הקפריסאית, ונחשבת למתחרה הגדולה של איביזה, גם משפחות עם ילדים יהנו מביקור בה. איה נאפה מציעה שלל חופים יפים - עם חולות זהובים ומים צלולים, את פארק המים WaterWorld, הנחשב לאחד הגדולים, המושקעים והמיוחדים בעולם, עם תפאורה בסגנון יוון העתיקה, ועוד אטרקציות רבות.

מידע על פאפוס

פאפוס היא עיר חוף ששימשה כבירת קפריסין בתקופה היוונית-רומאית העתיקה. פאפוס נמצאת בחלק הדרום מערבי של קפריסין ונחשבת למקום הולדתה של האלה אפרודיטה. מלבד חופייה היפים, העיר משופעת באתרים היסטוריים מרשימים, לרבות שלל פסיפסים מרהיבים, מהם יהנו גם מבקרים שאינם חובבי ארכיאולוגיה מושבעים. הממצאים הארכיאולוגיים של העיר כה חשובים, שאונסק"ו העניקה לעיר כולה מעמד של אתר מורשת עולמי.

מידע על לרנקה

אף על פי שלרנקה בדרך כלל מוכרת בשל נמל התעופה שלה - שמשמש כנמל התעופה הראשי של קפריסין, יש לה עוד הרבה מה להציע למבקריה. החל מאתרים ארכיאולוגיים, חופים, אגם מלח גדול שמשמש כמקום רחצה לציפורי פלמינקו, ואווירת עיר נמל רוויה בטברנות תוססות.

צור קשר מהיר ליעד
קפריסין - מידע נוסף

תחזית ליומים הקרובים

24.04
Clouds
16° 21°
25.04
Clouds
18° 16°
26.04
Clear
20° 17°

שעה ביעד
08:14
מטבע ביעד
אירו
זמן טיסה
0.45